SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Kozyatağı Hastanesi
  • ODALARODALARHastanemizde standart oda ve suit oda bulunmaktadır.
  • CAFECAFEHastanemizde Cafe Aplus hizmet vermektedir.
  • ATMATMHastanemizde ATM bulunmaktadır.
  • KUAFÖRKUAFÖRHastanemizde kuaför bulunmaktadır.
  • İBADETHANEİBADETHANEHastanemizde ibadethane bulunmaktadır.
  • HELİPORTHELİPORTHastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.
  • ULAŞIMULAŞIMHastanemize nasıl ulaşabileceğinizi görmek için lütfen tıklayınız.

Acıbadem Sağlık Grubu'nun üçüncü hastanesi olan Acıbadem Kozyatağı Hastanesi 2004 yılında hizmete açıldı. 2017 yılı itibariyle artan ihtiyacı karşılamak için hastanenin yatan hasta katları ile ameliyathaneleri altyapı ve teknolojik olarak yenilendi. Tıbbın birçok dalında hizmet sunan hastanenin birçok özel sağlık sigortası ile anlaşması bulunmaktadır.

13.700 m² Kapalı Alan

13.700 m² kapalı alana sahip olan Acıbadem Kozyatağı Hastanesi’nde 84 yatak kapasitesi, 4 ameliyathane ve 8 yoğun bakım yatağı yer alıyor.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi'nde, riskli hastalıkları olan yenidoğanlara, neonatoloji ve pediyatri uzmanlarının yanı sıra tüm yan dallar ve çocuk cerrahisi uzmanları hizmet veriyor.

Medikal Teknolojiler

Acıbadem Kozyatağı Hastanesi’nde tanı ve hizmetlerde kullanılan cihazlar arasında, Elastografi özellikli dokunun sertliği ve kıvamı hakkında bilgi sağlayan gelişmiş dinamik Ultrason Cihazları, Dijital Mamografi, 3 Boyutlu Tomosentezli Mamografi, Çift Kaynaklı Bilgisayarlı Tomografi, Dijital Panoramik Röntgen, Dijital Floroskopi, Kemik Yoğunluğu Ölçümü cihazı,  3 Boyutlu Dental Tomografi ve 1.5 Tesla MR yer alıyor.

Tıbbi Birimler

Hastanede Ağız ve Diş Sağlığı, Ağız ve Çene Cerrahisi, Anesteziyoloji, Beslenme ve Diyet, Check-Up Merkezi, Deri Hastalıkları,  Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Uyku Bozuklukları Kliniği ve Uyku Laboratuvarı, Sigarasız Yaşam Polikliniği, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Nefroloji,  Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Endokrinoloji, Endokrin Cerrahisi, Gastroenteroloji ve Gastroenteroloji Cerrahisi , Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi, Meme Sağlığı Merkezi, Sindirim Sistemi ve Hastalıkları Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Endometriozis Merkezi, Kardiyoloji, Varis Polikliniği, Ortopedi ve Travmatoloji, Omuz ve Dirsek Cerrahisi Merkezi, Üroloji, Kulak Burun Boğaz, Odyoloji ve Denge Laboratuvarı,  Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Psikiyatri, Psikoloji ve Pedagoji bölümlerinde  tanı ve tedavi hizmetleri sunuluyor.

Özellikli Merkezler

Meme Sağlığı Merkezi

Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinde birçok tıbbi birimi tek bir çatı altında toplayan "multidisiplinler" yaklaşımla tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı Özellikli Merkezler bulunmaktadır.

Medikal Cihazlar

3 BOYUTLU TOMOSENTEZ ÖZELLİKLİ DİJİTAL MAMOGRAFİ   

Odalar

Farklı İhtiyaçlara Özel Odalar

Hasta ve hasta yakınlarının farklı ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış odalar bulunmaktadır. Tüm odalarımızda, hasta ve yakınlarının konforunu artıracak yerli yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar tüm ihtiyaçlara özel hizmetler sunulmaktadır.

Standart Oda

ATM

Acıbadem Kozyatağı Hastanemizin B girişinde ATM bulunmaktadır.

Kafeterya

Lezzetin Adresi: CafeAPlus

Kozyatağı CafeAPlus, Türk ve dünya mutfağının zengin çeşitliliğini geniş ve ferah ortamında misafirlerine sunmaktadır. Diyet yemek çeşitleri, mevsime göre balık çeşitleri, zengin kahvaltı seçenekleri, birbirinden farklı pasta ve tatlılarının yanı sıra küçük misafirlerini düşünerek hazırladığı çocuk menüsüyle her yaştan kişinin damak tadına hitap etmektedir. CafeAPlus, geniş ve ferah oturma alanı, tasarımı, hizmet kalitesi ve güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerinin mümkün olduğunca kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaktadır. Aplus menüsü için tıklayınız.

Kuaför

Hastanemizde kuaför hizmeti verilmektedir.

İbadethane

İbadethanelerimiz hastanemizin -1B katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Heliport

Hastanemizde helikopter pisti bulunmamaktadır.

Ulaşım

Boğaziçi Köprüsü'nden Geliyorsanız

Boğaziçi Köprüsü'nü geçtikten sonra Altunizade girişi ve Acıbadem sapağını geçiniz. Ankara-Haydarpaşa çıkışından girip tekrar soldan, Ankara çıkışından E-5 yoluna geçiniz. Sağ tarafınızda Hilton, sol tarafınızda Optimum AVM'yi geçerek Kozyatağı yan yol tabelasından giriniz. Aytemiz'e gelince ışıklardan sağa; daha sonra da yaklaşık 100 metre ilerleyip ışıklardan sola dönünüz. Hastaneyi karşınızda göreceksiniz.


Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden Geliyorsanız

FSM Köprüsü'nden geçtikten sonra Kavacık, Ümraniye ve K.Bakkalköy sapağını da geçiniz. Kozyatağı'na kadar geliniz, Ankara çıkışından E-5 yoluna geçiniz. Alt köprüyü geçer geçmez sağda Kozyatağı yan yol tabelasından giriniz. Aytemiz'e gelince ışıklardan sağa dönünüz. Yaklaşık 100 metre sonra ilk ışıklardan da sola dönünce hastane karşınıza çıkacak.


Kadıköy E-5 İstikametinden Geliyorsanız

E-5 istikametinde ilerleyip; sağ tarafınızda Hilton, sol tarafınızda Optimum AVM'yi geçerek Kozyatağı yan yol tabelasından giriniz. Aytemiz'e gelince ışıklardan sağa dönünüz. Yaklaşık 100 metre sonra ilk ışıklardan sola dönünce hastane karşınıza çıkacak.


Minibüs Yolu Kadıköy İstikametinden Geliyorsanız

Minübüs yolu üzerinde Göztepe geçildikten bir süre sonra solda çevre yolu tabelasından sola dönünüz. Yolun sağ tarafından devam ederek İnönü Caddesi'ne çıkınız. 5. ışıklara gelindiğinde sağa giriniz, solda hastaneyi göreceksiniz.


Minibüs Yolu Kartal İstikametinden Geliyorsanız

Minübüs yolu üzerinde Tüccarbaşı geçildikten bir süre sonra sağda çevre yolu tabelasını göreceksiniz, tabeladan sağa dönünüz. Yolun sağ tarafından devam ederek İnönü Caddesi'ne çıkınız. 5. ışıklara gelindiğinde sağa giriniz, solda hastaneyi göreceksiniz.


Pendik-Kartal-Maltepe- Bostancı E-5 Yönünden Geliyorsanız

E-5'ten Kadiköy istikametinde giderken solda Honda bayisini geçiniz, sağda Kozyatağı Carrefour'u görünce yolun karşı tarafına geçilebilmesi için Erenköy çıkışından çıkılıp üst yola geçiniz. Ankara çıkışından tekrar E-5 yoluna geçiniz. Alt köprüyü geçer geçmez sağda Kozyatağı yan yol tabelasından giriniz. Aytemiz'e gelince ışıklardan sağa dönünüz. Yaklaşık 100 metre sonra ilk ışıklardan sola dönünce hastaneyi göreceksiniz.

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir.

Ziyaret Saatleri: Ziyaret saatlerimiz her gün 10.00-22.00 arasındadır. Olası sağlık risklerini düşünerek lütfen 6 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak kabul etmeyiniz.

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir.

Sigara: Hastanemizin iç ve dış alanlarında sigara içmek yasaktır.

 

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...