SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Fulya Hastanesi
  • ODALARODALARHastanemizde standart oda ve suit oda bulunmaktadır.
  • OTOPARKOTOPARKHastanemizde otopark bulunmaktadır.
  • CAFECAFEHastanemizde Cafe Aplus hizmet vermektedir.
  • ATMATMHastanemizde ATM bulunmaktadır.
  • KUAFÖRKUAFÖRHastanemizde kuaför bulunmaktadır.
  • İBADETHANEİBADETHANEHastanemizde ibadethane bulunmaktadır.
  • HELİPORTHELİPORTHastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.
  • ULAŞIMULAŞIMHastanemize nasıl ulaşabileceğinizi görmek için lütfen tıklayınız.

Şehrin Merkezinde Bir Hastane; Acıbadem Fulya

Acıbadem Fulya Hastanesi 2010 yılından bu yana İstanbul’un en yoğun yerleşim bölgelerinden biri olan Beşiktaş’ta, tıbbın tüm dallarında hizmet sunuyor. Hastanenin şehrin merkezinde olması, yurt dışından gelen hastalar için ulaşım ve konaklama kolaylığı sağlıyor. Hastanenin birçok özel sağlık sigortası ile anlaşması bulunuyor.

22.000 m²’lik Kapalı Alan

Acıbadem Fulya Hastanesi’nin 22.000 m²’ye yaklaşan kapalı alanı içerisinde 114 yataklı tedavi ünitesi, 7 ameliyathane ve 16 yoğun bakım ünitesi bulunuyor. Yapı genelinde hasta ve yakınlarına kendilerini rahat hissettirecek yaşam alanları bulunuyor. Hastane, hekim görüşmelerinde hasta ve hasta yakınının mahremiyetini korumayı amaçlıyor. Her klinikte bekleme alanları ve hasta katlarında, misafir ve hasta yakınlarının vakit geçirmesi için “gündüz odaları” yer alıyor. Ayrıca anne adaylarının odada doğum yapabileceği LDRP (Labor Delivery Recover Postpartum) sistemi de hastanede yer alıyor.

Medikal Teknolojiler

Acıbadem Fulya Hastanesi’nde tanı ve tedavi hizmetlerinde kullanılan cihazlar arasında; tüm vücut çekim yapabilen 3 Tesla MR, Tüm Vücut MR, obez hastaların da rahatlıkla girebileceği “açık” olarak tanımlanan 1.5 Tesla MR, Dijital Mamografi, Dijital Panoramik Röntgen, Cool Cap, Sanal Endoskopi, Çift Kaynaklı Bilgisayar Tomografi, Dijital Floroskopi, Kemik Yoğunluğu Ölçümü cihazı bulunuyor.

Tıbbi Birimler

Acıbadem Fulya Hastanesi’nde rutin tanısal incelemelerin dışında güncel görüntüleme ve girişimleri de yapılıyor. Ameliyatlarda kullanılan “Ultraclean” sistemi sayesinde sterilizasyonun en üst düzeye çıkarılması, yüksek enfeksiyon riski olan girişimlerin rahatlıkla yapılabilmesi sağlanıyor.

Tam donanımlı, tek kişilik ve gün ışığı alan yoğun bakım ünitelerine ek olarak 3. Basamak Neonatal Yoğun Bakım Ünitesi, Uyku Laboratuvarı, Check Up Merkezi, Menopoz Kliniği, Crohn ve Kolit Merkezi, Anorektal Hastalıklar Merkezi, Performans Laboratuvarı, İzokinetik Ölçüm Sistemi, Üst ve Alt Vücut Propriosepsiyon Değerlendirme Alanı ve Rehabilitasyon Havuzları da hastanede yer alıyor. 

FIFA Onaylı Sporcu Sağlığı Merkezi

Acıbadem Fulya Hastanesi FIFA tarafından “Mükemmeliyet Merkezi” olarak akredite edilen Sporcu Sağlığı Merkezi’ni bünyesinde barındırıyor. 1994 yılında futbolcuların sağlıklarını korumak ve yaralanma risklerini azaltmak amacıyla kurulan FIFA Medical and Research Center, Türkiye’de ilk kez Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi’ni, “FIFA Medical Centre of Excellence” olarak nitelendirerek ‘F-Marc Sertifikası’ verdi. Böylece Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi, dünya üzerinde FIFA tarafından “Mükemmeliyet Merkezi” olarak tescillenen 26 merkezden biri oldu.

Özellikli Merkezler

Tüp Bebek Merkezi Meme Sağlığı Merkezi Sporcu Sağlığı Merkezi Sporcu Sağlığı Merkezi
Obezite Merkezi Endometriozis Merkezi

Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinde birçok tıbbi birimi tek bir çatı altında toplayan "multidisiplinler" yaklaşımla tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı Özellikli Merkezler bulunmaktadır.

Medikal Cihazlar

3 TESLA MR TÜM VÜCUT MR DSA ENDOBRONŞİYAL  ULTRASONOGRAFİ

Odalar

Farklı İhtiyaçlara Özel Odalar

Hasta ve hasta yakınlarının farklı ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış odalar bulunmaktadır. Tüm odalarımızda, hasta ve yakınlarının konforunu artıracak yerli yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar tüm ihtiyaçlara özel hizmetler sunulmaktadır.

A Tipi Suit B Tipi Suit Standart Oda

Otopark

Geniş bir otoparkı bulunan Acıbadem Fulya Hastanesi'nde, yatan hastalar, Check Up hastaları ve fizik tedavi için gelen misafirlerimize tek araba için geçerli olmak üzere ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Bu misafirlermimizin ücretsiz otopark hizmetimizden yararlanabilmeleri için araçlarını vale’ye teslim etmeleri gerekmektedir.

Diğer hasta ve ziyaretçilerimize verilen otopark hizmeti ise ücretlidir. Otoparkta ayrıca vale hizmeti de bulunmaktadır.

ATM

Acıbadem Fulya hastanemizin 2B katında Garanti Bankası ATM'si bulunmaktadır.

Kafeterya

Lezzetin Adresi: CafeAPlus

Fulya CafeAPlus, Türk ve dünya mutfağının zengin çeşitliliğini geniş ve ferah ortamında misafirlerine sunmaktadır. Diyet yemek çeşitleri, mevsime göre balık çeşitleri, zengin kahvaltı seçenekleri, birbirinden farklı pasta ve tatlılarının yanı sıra küçük misafirlerini düşünerek hazırladığı çocuk menüsüyle her yaştan kişinin damak tadına hitap etmektedir. CafeAPlus, geniş ve ferah oturma alanı, tasarımı, hizmet kalitesi ve güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerinin mümkün olduğunca kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaktadır. Aplus menüsü için tıklayınız.

Kuaför

Hasta ve yakınlarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurulan Acıbadem Fulya Hastanesi'nde profesyonel bir ekip tarafından kuaförlük hizmeti de sunulmaktadır.

Hastalığı nedeniyle kuaför salonuna gelemeyen misafirler, kuaförlük hizmetini odalarında da alabilmektedir. Hastanemizde doğum yapan annelere özel, bir kereye mahsus olmak üzere ücretsiz fön çekimi yapılmaktadır.

Kuaförlük hizmetlerimizden yararlanmak ve randevu almak için 0212 306 44 70'i ya da hastanedeki odanızdan 4470'i arayabilirsiniz.

İbadethane

İbadethanelerimiz hastanemizin 2B katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Heliport

Hastanemizde helikopter pisti bulunmamaktadır.

Ulaşım

Anadolu Yakasından Özel Araçla Geliyorsanız

a)E-5 üzerinden Boğaz Köprüsü 'nü geçtikten sonra Beşiktaş istikametine giriniz. Yıldız ayrımından devam ederek ilk sağa dönünüz. Yokuştan inerken ikinci sola ve yolun sonundan sağa dönünüz. Işıklara geldiğinizde yol üçe ayrılır. Orta yoldan Fulya tabelasını takip ederek ilerleyiniz. Fulya Real 'i geçtikten sonraki ışıklara gelmeden benzin istasyonunu geçer geçmez sağa dönünüz. b) E-6 üzerinden Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 'nü geçtikten sonra Beşiktaş sapağından giriniz. Zincirlikuyu-Beşiktaş istikametinde devam ederek, ATV-Sabah binasının yanındaki ilk sapaktan sağa giriniz. Yolun sonundan sağa, sonra sola ve tekrar sola dönerek aşağıya doğru düz devam ediniz. Yaklaşık 1 km. aşağıda yolun solunda Acıbadem Fulya Hastanesi 'ni göreceksiniz. c) E-6 üzerindan Fatih Sultan Mehmet köprüsünü geçtikten sonra Beşiktaş sapağından giriniz. Zincirlikuyu istikametinde devam ederek Ihlamur Kasrı sapağına giriniz. İkinci ışıklardan sağa dönünüz. 50 metre ileride Acıbadem Fulya Hastanesi, Real 'in arkasındadır. d) E-6 üzerinden Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 'nü geçtikten sonra Beşiktaş sapağından giriniz. Zincirlikuyu istikametinde devam ederek Mecidiyeköy sapağına giriniz. Fulya sapağına devam ediniz. 500 metre ilerde sol tarafta Acıbadem Fulya Hastanesi Real 'in arkasındadır.


Anadolu Yakasından Metrobüs İle Geliyorsanız

34-A numaralı Edirnekapı metrobüsüne bininiz. Mecidiyeköy durağında ininiz. Meydandan Şişli yönüne devam edilir. Cevahir alışveriş merkezini geçtikten sonra ilk sapaktan sola dönülür. Vasıta olarak sadece taksi kullanılmaktadır. Yürüme mesafesi olarak 10-15 dakikadır.


Anadolu Yakasından Otobüs İle Geliyorsanız

Anadolu yakasından kalkan Mecidiyeköy otobüslerine bininiz. Mecidiyeköy sapağında ininiz. Meydandan Şişli istikametine devam ederek Cevahir Alışveriş Merkezi 'ni geçtikten sonra ilk sapaktan sola dönünüz. 500 metre ileride Acıbadem Fulya Hastanesi Real 'in arkasındadır.


Anadolu Yakasından Vapurla Geliyorsanız

Kadıköy ve Üsküdar 'dan kalkan vapurlar ile Beşiktaş İskelesi veya Eminönü İskelesi 'ne geliniz. Beşiktaş iskelesinden hastanemize ulaşım sadece taksi ile sağlanmaktadır. Eminönü 'nden ise 26-A numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Hastane önünde inebilirsiniz.


Avrupa Yakasından Geliyorsanız

a)E-5 üzerinden Kadıköy Ankara istikametinde devam ediniz. Mecidiyeköy sapağından girdikten sonra Fulya istikametine devam ediniz. 500 m. ilerde Acıbadem Fulya Hastanesi Real'in arkasındadır. b) E-6 üzerinden Kadıköy Ankara istikametinde devam ediniz. Okmeydanı sapağından Şişli istikametine devam ediniz. Şişli Camii 'nden sola dönünüz. Fulya sapağından giriniz. 500 m. ileride solda Acıbadem Fulya Hastanesi Real'in arkasındadır.

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilmemektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir. 

Ziyaret Saatleri: Ziyaret saatlerimiz her gün 10.00-22.00 arasındadır. Olası sağlık risklerini düşünerek lütfen 6 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak kabul etmeyiniz. 

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

 

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...