SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


City Clinic Medical Center Varna

Nisan 2011'de açılan Acıbadem City Clinic Medical Center Varna Doğu Bulgaristan'daki en büyük cerrahi tıp merkezi olarak konumlanıyor. Klinikte, 67'si hekim olmak üzere toplam 130 çalışan bulunuyor.

2016 yılında City Clinic Group ve Tokuda Group’un Acıbadem Sağlık Grubu tarafıdan satın alınmasıyla birlikte, Acıbadem City Clinic Medical Center Varna5 ülkedeki Acıbadem Hastanelerinin tüm departmanlarında işbirliği içerisinde çalışmaya başladı. Bu, sağlık hizmetlerinde mükemmelliyeti sunma amacıyla, yüksek kalitede bilimsel sonuçların elde edilmesi ve özellikle bilimsel araştırmaların, sağlık hizmetlerinin ve eğitimin geliştirilmesi ve bütünleştirilmesi ile sonuçlandı.

2000 m² Kapalı Alan

Merkezin 2000 metrekare hizmet alanı içerisinde 28 hekim muayene odası, 3 işlem odası, 1 ameliyathane, tam teçhizatlı klinik laboratuvar ve görüntüleme cihazları, üst ve alt endoskopi suitleri bulunuyor.

Medikal Teknolojiler

Acıbadem City Clinic Medical Center Varna’da, X-Ray ve mamografi muayeneleri, BT ve MR taramaları güncel teknoloji medikal cihazlarla gerçekleştiriliyor. Tüm vücudu tek bir seansta tarayabilen tüm Vücut MR, 4 Boyutlu Djital Meme Ultrasonu, EUS (Endo ultrason) ile tümörler erken bir evrede tespit edilebiliyor.

Tıbbi Birimler

Acıbadem City Clinic Medical Center Varna 67 uzman hekimden oluşan kadrosuyla tıp merkezi hizmeti veriyor. Merkez birçoçok tıbbi branşta sağlık hizmetleri sunuyor.

Bu branşlar arasında; 

Kardiyoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Bozuklukları, KBB, Gastroenteroloji, Nefroloji, Nöroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Tıbbi Onkoloji, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Göğüs Hastalıkları, Psikiyatri , Dermatoloji, Genel Cerrahi, Üroloji ve Damar Cerrahisi yer alıyor.

Üroloji departmanında tüm minmal-invazif operasyonları ve lazer güncel yöntemlerle gerçekleştiririliyor. Departmanda böbrek taşı vakalarını tedavi etmek için ekstrakorporeal Şok dalgası Litotripsisi (ESWL) yöntemi kullanılıyor.