SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Ankara Hastanesi
  • ODALARODALARHastanemizde standart oda ve suit oda bulunmaktadır.
  • OTOPARKOTOPARKHastanemizde otopark bulunmaktadır.
  • CAFECAFEHastanemizde Cafe Aplus hizmet vermektedir.
  • KUAFÖRKUAFÖRHastanemizde kuaför bulunmaktadır.
  • İBADETHANEİBADETHANEHastanemizde ibadethane bulunmaktadır.
  • ULAŞIMULAŞIMHastanemize nasıl ulaşabileceğinizi görmek için lütfen tıklayınız.

Acıbadem Sağlık Grubu Başkent’te

Acıbadem Sağlık Grubu'nun en yeni hastanelerinden olan Acıbadem Ankara Hastanesi, Çankaya - Oran’da 2012 yılında hizmete girdi. Ankara ve çevresindeki illere hizmet sunan Acıbadem Ankara, genel amaçlı bir hastane olarak konumlanıyor. Hastanenin, birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunuyor.

11.000 m² Kapalı Alan

11.000 m²  kapalı alana kurulu Acıbadem Ankara Hastanesi,  60 yatak kapasitesiyle hizmet veriyor. Hastanede 4 ameliyathane ve yenidoğan yoğun bakım ünitesi yer alıyor. Tek kişilik standart odalar dışında suit ve king suit odalar ile çocuklara özel oyun alanı da bulunuyor.

Medikal Teknolojiler

Acıbadem Ankara Hastanesi’nde yer alan tıbbi yoğunluklu cihazlar arasında Flash CT;  Tüm Vücut MR; 3 Boyutlu Tomosentez Özellikli Dijital Mamografi ile da Vinci robotu bulunuyor.

Tıbbı Birimler

Tıbbın birçok branşında hizmet veren Acıbadem Ankara Hastanesi’nin çalışmalarını yoğunlaştığı tıbbı birimler arasında; Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları, Üroloji ve Radyoloji branşları yer alıyor. Hastanede ayrıca Check Up Kliniği ile koruyucu hekimlik hizmeti sunuluyor. Hastanede Proktoloji, Uyku, Saç Ekim, Ağız ve Diş Sağlığı, Odyoloji, Konuşma ve Ses Bozuklukları birimleri de bulunuyor. 

Özellikli Merkezler

Robotik Cerrahi Merkezi  Meme Sağlığı Merkezi Omurga Sağlığı Merkezi

Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinde birçok tıbbi birimi tek bir çatı altında toplayan "multidisiplinler" yaklaşımla tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı Özellikli Merkezler bulunmaktadır.

Medikal Cihazlar

da VINCI TÜM VÜCUT MR FLASH CT 3 BOYUTLU TOMOSENTEZ ÖZELLİKLİ DİJİTAL MAMOGRAFİ
DSA (Dijital Anjiyografi)

Odalar

Farklı İhtiyaçlara Özel Odalar

Hasta ve hasta yakınlarının farklı ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış odalar bulunmaktadır. Tüm odalarımızda, hasta ve yakınlarının konforunu artıracak yerli yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar tüm ihtiyaçlara özel hizmetler sunulmaktadır.

King Suit A Tipi Suit B Tipi Suit Standart Oda

Otopark

Hastanemizde ücretsiz otopark ve vale hizmeti bulunmaktadır.

Kafeterya

Lezzetin Adresi: CafeAPlus

Ankara CafeAPlus, Türk ve dünya mutfağının zengin çeşitliliğini geniş ve ferah ortamında misafirlerine sunmaktadır. Diyet yemek çeşitleri, mevsime göre balık çeşitleri, zengin kahvaltı seçenekleri, birbirinden farklı pasta ve tatlılarının yanı sıra küçük misafirlerini düşünerek hazırladığı çocuk menüsüyle her yaştan kişinin damak tadına hitap etmektedir. CafeAPlus, geniş ve ferah oturma alanı, tasarımı, hizmet kalitesi ve güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerinin mümkün olduğunca kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaktadır. Aplus menüsü için tıklayınız.

Kuaför

Hasta ve yakınlarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurulan Acıbadem Ankara Hastanesi’nde kuaförlük hizmeti verilmektedir. Kuaförlük hizmetlerimizden yararlanmak ve randevu almak için 43 16’yı odanızdan dahili olarak arayabilirsiniz.

İbadethane

Acıbadem Ankara Hastanesi'nde ibadethane hizmeti verilmektedir.

Ulaşım

Esenboğa'dan Geliyorsanız

Özel araç ile ulaşım: Pursaklar ilçesine kadar devam ediniz ve Samsun çevre yoluna giriniz. Çevre yolundan 35 km ilerleyip Or-an Çankaya Kavşağı 'ndan çıkınız. Doğu Kent Bulvarı 'nda ilerleyerek Turan Güneş Bulvarı 'na çıkınız. TRT 'nin karşısındaki ışıklardan ilk sağa ve sonra ilk sola dönünüz, yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz. Toplu taşıma ile ulaşım: Havaalanından toplu taşıma aracı ile Kızılay 'a kadar geliniz. Or-an semti otobüslerine binerek TRT Genel Müdürlüğü karşısında ininiz. TRT karşısındaki ışıklardan ilk sağa ve sonra sola dönünüz, devam ediniz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz.


AŞTİ Otogar'dan Geliyorsanız

Özel araç ile; Konya yolunu takip ediniz. Yaklaşık 10 km sonra Or-an Kavşağı 'ndan dönünüz. TRT 'nin önündeki ışıklardan sola dönüp karşıya geçiniz ve ilk sola dönünüz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz. Toplu taşıma ile; Kızılay durağında ininiz. Or-an semti otobüslerine binerek TRT Genel Müdürlüğü karşısında ininiz. TRT karşısındaki kavşaktan ilk sağa ve sonra sola dönünüz, devam ediniz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz. Ankaray ile; Kızılay durağında ininiz. Or-an Semti otobüslerine binerek TRT Genel Müdürlüğü karşısında ininiz. TRT karşısındaki ışıklardan ilk sağa ve sonra sola dönünüz, devam ediniz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz.


Şehir Merkezinden Geliyorsanız

Toplu taşıma ile; Kızılay 'dan Or-an semti otobüslerine binerek TRT Genel Müdürlüğü karşısında ininiz. TRT karşısındaki ışıklardan ilk sağa ve sonra sola dönünüz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz. Özel araç ile; Atatürk Bulvarı yönünden Cinnah Caddesi yönüne ilerleyiniz. Atakule 'den Simon Bolivar Caddesi sonundan sağa dönüp, Turan Güneş Bulvarı yönünde ilerleyiniz. TRT karşısındaki ışıklardan ilk sağa ve sonra sola dönünüz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz.


Eskişehir Yolundan Geliyorsanız

Özel araç ile; Söğütözü bölgesine kadar ilerleyiniz. Konya yoluna dönüş yapınız. Or-an kavşağından Turan Güneş kavşağına dönünüz. TRT önündeki ışıklardan ilk sola ve sonra tekrar sola dönünüz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz. Toplu Taşıma ile; Kızılay yönüne giden toplu taşıma araçlarına bininiz. Kızılay 'dan Or-an semti otobüslerine binerek TRT Genel Müdürlüğü karşısında ininiz. TRT karşısındaki ışıklardan ilk sağa ve sonra sola dönünüz, devam ediniz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz.


Konya Yolundan Geliyorsanız

Özel Araç ile; Or-an kavşağına kadar ilerleyiniz. Turan Güneş yolunu takip ediniz. TRT önündeki kavşaktan ilk sola ve sonra tekrar sola dönünüz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi bulacaksınız.


İstanbul Yolundan Geliyorsanız

Özel Araç ile; Kızılay yönünde ilerleyiniz. Atatürk Bulvarı 'ndan Cinnah Caddesi yönüne ilerleyiniz. Atakule 'den düz ilerleyerek Simon Bolivar Caddesi sonundan sağa dönüp, Turan Güneş Bulvarı yönünde ilerleyiniz. TRT önündeki ışıklardan ilk sola ve sonra tekrar sola dönünüz, devam ediniz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz. Toplu Taşıma ile; Kızılay toplu taşıma araçlarına bininiz. Atatürk Bulvarı 'ndan Cinnah Caddesi yönünde ilerleyiniz. Atakule 'den Simon Bolivar Caddesi 'nin sonundan sağa dönüp, Turan Güneş Bulvarı yönünde ilerleyiniz. TRT karşısındaki kavşaktan ilk sağa ve sonra sola dönünüz, devam ediniz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz.


Samsun Yolundan Geliyorsanız

Özel araç ile; Kızılay yönünde ilerleyiniz. Atatürk Bulvarı 'ndan Cinnah Caddesi yönünde ilerleyiniz. Atakule 'den Simon Bolivar Caddesi sonundan sağa dönüp, Turan Güneş Bulvarı yönünde ilerleyiniz. TRT karşısındaki kavşaktan ilk sağa ve sonra sola dönünüz, devam ediniz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz. Toplu Taşıma ile; Kızılay yönüne giden toplu taşıma araçlarına bininiz. Atatürk Bulvarı yönünden Cinnah Caddesi yönünde ilerleyiniz. Atakule 'den Simon Bolivar Caddesi sonundan sağa dönüp, Turan Güneş Bulvarı yönünde ilerleyiniz. TRT karşısındaki kavşaktan ilk sağa ve sonra sola dönünüz, devam ediniz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz.


İncek Yolundan Geliyorsanız İncek yolunu takip edip, Anayasa Mahkemesi 'ni geçiniz. Or-an Kavşağı 'ndan Turan Güneş yoluna giriniz. TRT 'nin önündeki ışıklardan sola dönüp karşıya geçiniz ilk sola dönünüz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz.

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilmemektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir. 

Ziyaret Saatleri: Ziyaret saatlerimiz her gün 10.00-22.00 arasındadır. Olası sağlık risklerini düşünerek lütfen 6 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak kabul etmeyiniz. 

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

 

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...