SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Adana Hastanesi
  • ODALARODALARHastanemizde standart oda ve suit oda bulunmaktadır.
  • OTOPARKOTOPARKHastanemizde otopark bulunmaktadır.
  • CAFECAFEHastanemizde Cafe Aplus hizmet vermektedir.
  • ATMATMHastanemizde ATM bulunmaktadır.
  • KUAFÖRKUAFÖRHastanemizde kuaför bulunmaktadır.
  • İBADETHANEİBADETHANEHastanemizde ibadethane bulunmaktadır.
  • HELİPORTHELİPORTHastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.
  • ULAŞIMULAŞIMHastanemize nasıl ulaşabileceğinizi görmek için lütfen tıklayınız.

Çukurova’dan Kıbrıs’a Sağlık Hizmeti

Acıbadem Adana Hastanesi Çukurova’dan Kıbrıs’a uzanan bölgede; Adana ve çevre illerdeki hastalara sağlık hizmeti sunmak için 2009 yılında faaliyete geçti. Tıbbın tüm branşlarında tanı ve tedavi hizmeti veren hastane uluslararası JCI akreditasyonuna da sahip.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan hastane, SGK kapsamında Acil, Kardiyoloji, Kemik İliği Nakli, KVC, Radyasyon Onkolojisi ve Tıbbi Onkoloji branşlarında anlaşmalı hizmet sunuyor.  

22.000 m² Kapalı Alan

Hastanenin kurulduğu 22.000 m²’lik kapalı alanda, 105 yatak kapasitesi, 6 ameliyathane ve 28 yoğun bakım yatağı bulunuyor. KVC ve yenidoğan yoğun bakım üniteleri de hastanede yer alıyor.  

Medikal Teknolojiler

Acıbadem Adana Hastanesi’nde onkoloji, kardiyoloji, meme sağlığı alanlarında da kullanılan güncel medikal teknolojilerin arasında; Truebeam, Trilogy, PET/CT, Prostat Biyopsisi için 3D Görüntüleme ve Navigasyon Sistemi, Bilgisayarlı Tomografi ve Gama Kamera cihazları bulunuyor.  

Tıbbi Birimler

Kanser çalışmalarını yürüten Acıbadem Adana Hastanesi’nde, Pediyatrik Kemik İliği Nakli Merkezi, Çocuk Onkolojisi, Çocuk Hematolojisi ve Tıbbı Onkoloji birimleri yer alıyor. Hastanenin çalışmalarını yoğunlaştırdığı tıbbi bölümler arasında; Tüp Bebek Merkezi, Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahi, Meme Sağlığı, Perinatoloji birimleri ve Kozmetik Dermatoloji hizmetleri de bulunuyor.

Özellikli Merkezler

Onkoloji Merkezi Meme Sağlığı Merkezi Tüp Bebek Merkezi Kalp Sağlığı Merkezi
Kemik İliği Nakli Merkezi

Medikal Cihazlar

TRUEBEAM TRILOGY PET CT MR ULTRASON FÜZYON VE BİYOPSİ SİSTEMİ
DSA (Dijital Anjiyografi)

Odalar

Farklı İhtiyaçlara Özel Odalar

Hasta ve hasta yakınlarının farklı ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış odalar bulunmaktadır. Tüm odalarımızda, hasta ve yakınlarının konforunu artıracak yerli yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar tüm ihtiyaçlara özel hizmetler sunulmaktadır.

Suit Oda Standart Oda Engelli Odası  

 


Otopark

Geniş bir otoparkı bulunan Acıbadem Adana Hastanesi'nde, misafirlerimiz için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

ATM

Acıbadem Adana hastanemizin kafeterya bahçesi içerisinde, poliklinik binasında ve ana binanın birbirine bağlandığı noktada Garanti Bankası'na ait ATM bulunmaktadır.

Kafeterya

Lezzetin Adresi: CafeAPlus

Adana CafeAPlus, Türk ve dünya mutfağının zengin çeşitliliğini geniş ve ferah ortamında misafirlerine sunmaktadır. Diyet yemek çeşitleri, mevsime göre balık çeşitleri, zengin kahvaltı seçenekleri, birbirinden farklı pasta ve tatlılarının yanı sıra küçük misafirlerini düşünerek hazırladığı çocuk menüsüyle her yaştan kişinin damak tadına hitap etmektedir. CafeAPlus, geniş ve ferah oturma alanı, tasarımı, hizmet kalitesi ve güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerinin mümkün olduğunca kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaktadır. Aplus menüsü için tıklayınız.

Kuaför

Hastanemizde kuaför salonu bulunmamaktadır. Hastalarımızdan talep geldiği takdirde bu hizmet dışarıdan sağlanmaktadır.

İbadethane

İbadethanelerimiz hastanemizin - 2B katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Heliport

 Hastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.

Ulaşım

Özel Aracınız İle Geliyorsanız

E-5 (D400) karayolunu tercih ederseniz; Mersin istikametinde ilerleyip, Celal Bayar Köprüsü 'nü geçtikten sonra, Adana Sanayi Odası'na varmadan Acıbadem Adana Hastanesi levhasından sağa dönerek hastanemize ulaşabilirsiniz. Havalimanı 'ndan ya da otogardan gelmeyi tercih ederseniz (Mersin istikametinden dönüş E-5); Adana Sanayi Odasını geçince, Celal Bayar Köprüsünden sağa dönerek Mersin istikametine devam edip, Çifte Minare yönünde ilerleyip Acıbadem Adana Hastanesi yön tabelamızı takip ederek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Atatürk Caddesi 'ni tercih ederseniz; Atatürk Parkı'nın yanında bulunan Cumhuriyet Caddesi 'nden sağa dönerek Çifte Minareyi geçtiğinizde hastanemize ulaşabilirsiniz.


Minibüs İle Geliyorsanız

Özen 2 dolmuşlarına binerek hemen hastanemizin önünde inebilirsiniz.


Otobüs İle Geliyorsanız

161 veya 162 nolu otobüsleri kullanarak hastanemizin önünde inebilirsiniz.

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilmemektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir.

Ziyaret Saatleri: Ziyaret saatlerimiz her gün 10.00-22.00 arasındadır. Olası sağlık risklerini düşünerek lütfen 6 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak kabul etmeyiniz.

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir.

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

 

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...